STRONA ARCHIWALNA

0 online
Wielkość czcionki

RSS - NewsAktualności

09/11/2016

W ramach akcji „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Nie daj się cukrzycy” od 14 listopada przez cały tydzień, dorośli mieszkańcy naszego województwa będą mogli bezpłatnie zmierzyć sobie poziom glukozy na czczo oraz wykonać lipidogram, a w razie złych wyników badań skorzystać z diabetologicznych konsultacji lekarskich, lekarsko-pielęgniarskich wraz z pomiarem wzrostu, masy ciała, ciśnienia tętniczego, obwodu pasa, określeniem wskaźnika BMI.

więcej
10/02/2016

19 lutego przed przychodnią Polimedica Alfa przy ul. Franciszkańskiej 53 w Łodzi stanie specjalny kardiobus. Z badania w nim będą mogli skorzystać pacjenci w wieku 21-74 lata, którzy nie przeszli zawału ani udaru mózgu.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja osobista lub telefoniczna pod numerem telefonu 42 655-05-91.

Źródło: Fundacja Neuca Dla Zdrowia

więcej
23/07/2015

Już po raz kolejny Stowarzyszenie Pomocy Osobom Zakażonym Wirusami Hepatotropowyml "Hepa - Help" ma zaszczyt organizować łódzkie obchody Światowego Dnia Wirusowego Zapalenia Wątroby.

W tym roku odbędą się one w dniach 25-28 lipca, na terenie Obiektu Rekreacyjnego "Arturówek" oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, ul. Kniaziewicza 1/5.

Serdecznie zapraszamy.

więcej
15/04/2015

W dniach 25-26 kwietnia 2015 roku w Ptak Fashion City w Hali Ptak Expo obędą się Targi Seniora. Podczas Targów swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 100 wystawców na ogromnej powierzchni liczącej łącznie 4000 m2.

Przestrzeń targowa podzielona zostanie na specjalne strefy: Zdrowie, Uroda i Styl, Sport i Turystyka, Prawo i Finanse, Nowe Technologie.

więcej
23/03/2015

Zdrowi w Łodzi to cykliczne wydarzenie organizowane przez młodych ludzi – pełnych pasji i energii przyszłych lekarzy, zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Głównym celem działalności jest uświadamianie mieszkańcom naszego miasta, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie, a także informowanie ich o skutecznych metodach, by zdrowie to utrzymać.

więcej