STRONA ARCHIWALNA

0 online
Wielkość czcionki

RSS - NewsAktualności

14/04/2017

Przedmiotem II konkursu jest Działanie 1 „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”, które polega na zorganizowaniu 8 zajęć rekreacyjno – ruchowych z zakresu gerontoprofilkatyki ruchowej (zwanych dalej zajęciami rekreacyjno – ruchowymi), obejmujących łącznie:

więcej
01/02/2017

Tym razem nagrody zostały przyznane 3 uczestnikom programu pn. „Program zwiększenia dostępności świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji wśród mieszkańców województwa łódzkiego” w związku z ich udziałem w Programie i wypełnieniem ankiety po jego zakończeniu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się niezwłocznie, drogą telefoniczną lub mailową, (zgodnie z danymi podanymi w ankiecie).

Gratulujemy!

więcej
10/06/2016

W związku z pojawiającymi się pytaniami Oferentów w konkursie ofert na realizację programu polityki zdrowotnej pn. "Program zapobiegania chorobom układu krążenia" udzielono odpowiedzi na najczęściej pojawiające się zapytania.

więcej
19/08/2014

Instytut Oświaty Zdrowotnej Fundacja Haliny Osińskiej zaprasza samorządy do wzięcia udziału w działaniach prowadzonych w ramach Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy.

więcej
30/07/2014

Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" we współpracy z Fundacją Razem ogłaszają nabór do projektów skierowanych do osób niepełnosprawnych z terenu województwa łódzkiego.

Źródło oraz więcej informacji w załączniku oraz na stronie www.dcw-od.cba.pl/

więcej