6 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

  • Znaleziono 48 aktualności w wybranej kategorii.
05/01/2017

Informacja w sprawie przekazania piłek Massage Gym Ball uczestnikom programu pn. „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc”.

Wybrano już 3 mieszkańców województwa łódzkiego, do których trafią piłki Massage Gym Ball, w związku z ich udziałem w programie pn. „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc” i wypełnieniem ankiety po jego zakończeniu.

więcej
09/11/2016

W ramach akcji „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Nie daj się cukrzycy” od 14 listopada przez cały tydzień, dorośli mieszkańcy naszego województwa będą mogli bezpłatnie zmierzyć sobie poziom glukozy na czczo oraz wykonać lipidogram, a w razie złych wyników badań skorzystać z diabetologicznych konsultacji lekarskich, lekarsko-pielęgniarskich wraz z pomiarem wzrostu, masy ciała, ciśnienia tętniczego, obwodu pasa, określeniem wskaźnika BMI.

więcej
Dzień Zdrowych Kobiet
02/03/2016

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi oraz Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zapraszają wszystkie Panie do wzięcia udziału w II edycji wydarzenia, które odbędzie dnia 5 marca 2016 r. w godz. 10:00−14.00 w Centrum Promocji Mody Akademiii Sztuk Pięknych w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 121.

W trakcie imprezy dla Uczestniczek zaplanowano bezpłatne atrakcje:

więcej
05/02/2016

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Łodzi oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi zapraszają już jutro - 6 lutego 2015 roku w godzinach 9.00- 14.00 do Regionalnego Ośrodka Onkologicznego przy ul. Paderewskiego 4 w Łodzi na dzień otwarty.

więcej
ABC Pacjenta
11/12/2015

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza w najbliższą sobotę tj. 12 grudnia 2015 r. o godz. 19.05 do TVP ŁÓDŹ na obejrzenie programu telewizyjnego dla pacjentów ABC Pacjenta w całości poświęconego leczeniu wirusowemu zapaleniu wątroby WZW.

Z programu będą się mogli Państwo dowiedzieć, jakie są jej objawy, szczepienia i możliwości leczenia.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www