1 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

  • Znaleziono 51 aktualności w wybranej kategorii.
20/04/2017

Zgodnie z art. 9 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych do zadań własnych samorządu województwa w zakresie zapewnienia równego dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej realizowanych przez samorząd województwa należy w szczególności m.in.

więcej
07/04/2017

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, w tym roku pod hasłem DEPRESJA – POROZMAWIAJMY O NIEJ! Chcemy, aby społeczeństwo więcej wiedziało o depresji, jej przyczynach i możliwych konsekwencjach oraz aby, osoby cierpiące na depresję szukały pomocy.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad psychologicznych i warsztatów finansowanych z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

 

 

więcej
05/04/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty psychologiczne. Na warsztatach będzie można pogłębić wiedzę o emocjach, rozwinąć umiejętności komunikacyjne, dowiedzieć się więcej o stresie i wzmocnić poczucie własnej wartości.

więcej
05/01/2017

Informacja w sprawie przekazania piłek Massage Gym Ball uczestnikom programu pn. „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc”.

Wybrano już 3 mieszkańców województwa łódzkiego, do których trafią piłki Massage Gym Ball, w związku z ich udziałem w programie pn. „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc” i wypełnieniem ankiety po jego zakończeniu.

więcej
09/11/2016

W ramach akcji „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Nie daj się cukrzycy” od 14 listopada przez cały tydzień, dorośli mieszkańcy naszego województwa będą mogli bezpłatnie zmierzyć sobie poziom glukozy na czczo oraz wykonać lipidogram, a w razie złych wyników badań skorzystać z diabetologicznych konsultacji lekarskich, lekarsko-pielęgniarskich wraz z pomiarem wzrostu, masy ciała, ciśnienia tętniczego, obwodu pasa, określeniem wskaźnika BMI.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www